středa 13. února 2013

Soutěž!Dnes vám nepřibude žádný překlad, ale mám pro vás něco jiného. Soutěž. Ceny do soutěže jsou od naší štědré čtenářky. Takže jí všichni poděkujte! :D Soutěž je pouze pro ČR, ostatním se omlouvám.

Co se dá vyhrát?

  1. Čtečka
  2. Padesát odstínů temnoty (E. L. James)
  3. Obnažená + Spoutaná (Sylvia Day)
  4. Zasvěcená (Cynthia Hand)
  5. Mezi láskou a smrtí (Meg Cabot)
  6. Robokalypsa (Daniel H. Wilson)
  7. Bílý kůň (Alex Adams)
  8. Finále (Becca Fitzpatrick)

Jelikož jsou ceny vážně hodnotné, je podmínkou soutěže si při výhře zaplatit poštovné. Při vyplnění formuláře s podmínkami soutěže souhlasíte. Peníze lze odeslat (případně vložit) pouze přes účet.

Co pro výhru udělat?

                Víte, moc se mi nelíbí, když soutěžící vyplňují jen nějaký formulář. Takže u mě to bude jiné. Abyste se mohli zúčastnit, musíte napsat nějaký fantasy příběh. Min. délka je 1 stránka dokumentu, max. nechám na vás. A aby to bylo spravedlivé, dám i jednotný formát. Text psát v Calibri, velikost písma 11, řádkování 1,15, bez odsazování odstavců. Ty, které nebudou v této formě, budou diskvalifikovány. Příběhy, které se mi budou nejvíce líbit, budou zde na blogu zveřejněny. Neznamená, že zde zveřejněné jsou ty výherní! Budu losovat ze všech
Příběhy posílejte na adresu alipeli2010@gmail.com. Následně vyplňte formulář. Abyste měli jistotu, že mail došel, tak vám na něj budu odpovídat. Takže jestli vám nepřijde během jednoho dne odpověď, tak to nejspíš nepřišlo.

Soutěž probíhá od 13. 2. 2013 – 1. 3. 2013 (včetně) a 3. 3. 2013 bude vyhlášení vítězů.

Formulář

Všem přeji hodně štěstí při losování!


1 komentář: