sobota 3. listopadu 2012

The Immortal rules

1. The Immortal rules
The Immortal Rules (Blood of Eden, #1)
Budete zabíjet. Otázkou je jen kdy.
V temných dnech, kdy záludný Red Lung (virus) zdecimoval většinu lidské populace, se upíří dostali k moci a vládnou rozpadávajícím se městům a předměstím. Tito nesporní vůdci drží nadvládu nad silně oslabenou řadou obyvatelstva, z kterých si udělali své "mazlíčky". Výměnou za jejich práci, loajalitu a samozřejmě - jejich krev - jsou tito "mazlíčci" registrováni, dostávají jídlo, přístřeší a je jim dovoleno žít.
Neregistrovaní lidé se naopak drží na okraji a snaží se přežít co nejdéle. Allison Sekemoto, a další ze společenství Neregistrovaných, jsou loveni nejen upíry, ale i zběsilými - bezbožným výsledkem infikonavých neopatrných lidí, z kterých se upíři krmili. Jednou v noci je Allie napadena smečkou zběsilých a následně zachráněna tím nejnepravděpodobnějším hrdinou a...změněna v upíra. Allie, která se necítící dobře ve své vlastní kůži, se ocitá mezi skupinou lidí, kteří hledají lék pro vyléčení Zběsilosti a Vampyrismu. Pro ostatní je tam Allie člověkem...tedy alespoň prozatím. Její hlad roste a není možné se mu vzepřít. Ani pro přátelství - ani pro lásku.

I. ČÁST - ČLOVĚK
1. kapitola
2. kapitola
3. kapitola
4. kapitola

II. ČÁST - UPÍR
5. kapitola
6. kapitola
7. kapitola
8. kapitola
9. kapitola

III. ČÁST - NESTVŮRA
10. kapitola
11. kapitola
12. kapitola
13. kapitola
14. kapitola
15. kapitola
16. kapitola
17. kapitola

IV. ČÁST - POUTNÍK
18. kapitola
19. kapitola
20. kapitola
21. kapitola
22. kapitola
23. kapitola
24. kapitola
25. kapitola

CELÝ PŘEKLAD

4 komentáře:

 1. Užasná knížka budeš potom ještě překládat i druhý díl ? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2. díl bude, ale ne hned. Ava překládá 3. díl Abandonu (teď se zveřejňuje 2. díl) a ještě se vrhne na dopřeklad The Witching Pen.

   Vymazat
 2. Bude se už překládat druhý díl, nemůžu se už dočkat!!! Prosííííím

  OdpovědětVymazat
 3. Čau díky za překlad ta knížka se my hrozně líbila chystáš se v nejbližší době překládat i druhý díl ?? bylo by to super!

  OdpovědětVymazat